ВЫСТАВКИ

ЖД билеты по Германии, билеты Дойче Бан в Украине
05 Сен ... 31 Дек
от 9 €
На рейсовом автобусе в аэропорт
09 Янв ... 09 Янв
от 5 €
Туры в Амстердам на поезде от Дойче Райзэн
08 Сен ... 31 Дек
от 19 €

Тур на выставку Генновер Didacta 2018

Запрошуємо Вас відвідати найбільшу європейську виставку з питань освіти, освітніх послуг і овітніх технологій навчання, яка вже з 1951 року є джерелом нових ідей для працівників сфери освіти.

У 2018  році виставка буде організована в місті Гановер. Період проведення виставки з 20.02.2018 по 24.02.18.

На виставці представлені близько 800 експонентів з 23 країн світу, за період проведення виставку відвідують до 100.000 чоловік, з них 97% професіонали.

На виставці проводиться понад 1600 презентацій, робочих зустрічей, семінарів і демонстрацій. Це ідеальне місце для підвищення власної кваліфікації та наладження зв'язків.

У 2018 році Didacta буде представлена ​​ключовими двигунами індустрії:

Дошкільна освіта

- вивчення якості і стандартів в дошкільній освіті, фізичне виховання дітей, педагогічну освіту, управління дитячими садами і групами продовженого дня, використання сучасних методів навчання мовам, обладнання, меблі та ігри для дитячих садків.

Середня і вища освіта

- актуальною є тема глобалізації в освіті, нові екзаменаційні форми і форми сертифікації, корпоративне навчання, використання мультимедіа в навчальному процесі та інше.

Кваліфікація і професійне навчання

- експоненти представлять і поділяться своїм досвідом з питання змін на ринку праці Європи і

необхідності в навчанні нових спеціальностей, впливу автоматизації виробництва, використання освітніх матеріалів, впровадження медіатехнологій, а також сучасні методи навчання.

Підвищення кваліфікації та післядипломна освіта - уявлення рівня розвиток тренінг-центрів, інтерактивних технологій, методів презентації ідей, концепції підвищення кваліфікації для вчителів.

На виставці будуть представлені стенди міністерств, установ та організацій системи освіти федеральних земель Німеччини.